Novinky

Animal's O S

2 days 20 hours ago

Plachá kočka Maddie se u nás zotavuje ze zranění - byla nalezena se zlomenou pánví. Maddie má s lidmi nevalné zkušenosti, bojí se, nenechá na sebe sáhnout, prská a syčí.
Nyní může kočička mluvit o štěstí v neštěstí. Pečovatelka si dělala starosti, že Maddie nejí, a tak ji po dvou dnech vytáhla - v tlustých pracovních rukavicích - ven z pelechu a zjistila, že z kočky trčí ocásek. Maddie se sice bránila, ale u toho slabě sténala. Následoval rychlý převoz na veterinu a operace, během níž se císařský řez změnit na kastraci. První kotě uvízlo v porodních cestách a ostatní umřela vevnitř. Jenom díky naší skvělé MVDr. Svobodové je Maddie ještě naživu.

Animal's O S

2 days 17 hours ago

Velmi příjemný pohled byl tento týden na náš transparentní účet.
ib.fio.cz/ib/transparent?a=2801108301 . Také letos jsme uspěli u městské části Praha 4 Praha 4 a získali podporu 20 000 korun na péči a odchyt koček pocházejících hlavně z této městské části. děkujeme

Animal's O S

2 weeks 22 hours ago

MÁME DEN PO VÝSTAVĚ A JE ČAS NA OPRAVDU VELKÉ DĚKOVÁNÍ ❤️🩷🧡💛💚💙🩵
🐾Především je třeba poděkovat vám všem, kdo jste přišli, a ukázali nám, že umisťovací výstavy v době internetu a facebooku mají stále smysl. Nebylo vás málo. Celkem jsme vydali 200 vstupenek za plnou cenu. 67 za poloviční vstupné pro starší děti, studenty a seniory a ty, kdo přišli až později odpoledne, A také se nám sešlo 36 krásných obrázků, za které měly děti vstup zdarma. Tedy podtrženo sečteno, bylo vás přes 3️⃣0️⃣0️⃣ ❤️.
🐾 Velké díky patří všem sedmi útulkům, jejichž dobrovolníci neváhali obětovat volnou sobotu a přijeli na výstavu hledat domov pro své svěřence. Jen jeden byl přímo z Prahy, ostatní jely z větší či menší vzdálenosti, Díky moc!
🐾 Díky Michalu Dvořákovi za půjčení a dovoz výstavních klecí, mockrát díky všem z KC Průhon Kulturní centrum Průhon za to, že nám opět vyšli ve všem vstříc, že nám pomohli s propagací a pomohli dotáhnout tuto akci do úspěšného konce.
🐾 Největší poděkování? Těm 19 lidem, párům a rodinám, kteří si na výstavě adoptovali kočku. Celkem zde nový domov hledalo 42 zvířat a našlo ho 19, tedy se nám povedlo umístit 45 % zvířat.
💙 Díky všem (i těm, na které jsme zapomněli) a těšíme se zase za rok na jaře 🐈🐈‍⬛🐈🐈‍⬛🐈🐈‍⬛

Animal's O S

2 weeks 2 days ago

PODORBNOSTI K ZÍTŘEJŠÍ, TEDY SOBOTNÍ VÝSTAVĚ!
* Začínáme v 10 hodin, končíme v 17.
* Zúčastní se 7 útulku, spolků a organizací, jejichž svěřenci zde budou hledat nový domov:
Animal's O S
Tlapky Mochov
Pozor kočka
Azyl Tylda z.s.
www.facebook.com/people/Centrum-1-pomoci-pro-kočky
navzdy-s-laskou-tlapickam-z--s-0.webnode.cz
Útulek Mělník

* Pokud uvažujete o adopci kočky, vezměte si s sebou přepravku, bez té to nepůjde. Jen tak do ruky vám nikdo zvíře nedá.
* Při osvojení se sepisuje adopční smlouva a spolkům pomáháte adopčním příspěvkem, jeho výše je cca od 800 korun za kompletně vakcinované kotě až po 2000 korun za kastrovanou a kompletně očkovanou kočku.

Útulky ale podpoříte pouze tím, že přijdete. A třeba nakoupíte v jejich charitativních krámcích.

děkujeme, že přijdete

Animal's O S updated their cover photo.

1 month 16 hours ago

Animal's O S

1 month 16 hours ago

Zaskočila vás zima a hledáte víkendový program v teple? Zastavte se v Top hotelu Praha. V neděli tam budou i naši dva svěřenci hledat nový domov a nebude chybět krámek s várkou čerstvě vyrobených kočičích hraček.

Animal's O S

1 month 2 days ago

Je jaro, začíná kotěcí sezóna. Naplno se rozběhne začátkem prázdnin, kdy malé tvorečky - z pochopitelných důvodů - nikdo nebude chtít. Prosíme, kastrujte kočky a kocoury. Kočky jsou přemnožené, nové domovy se pro ně hledají těžko. Málokdo je připravený na to starat se zodpovědně dalších 20 let o závislého tvora...

Animal's O S

1 month 1 week ago

To byl ale včera na For Pets pátek!!! 🍀🩷Nový domov na výstavě hledala dvě 🐈‍⬛🐈odrostlejší koťata a jedna starší kočička. A výsledek - dvě z našich svěřenkyň našly nový domov. Na jednu jsme dokonce měli dva zájemce. Děkujeme také těm, kdo nás přišli podpořit nákupem v našem charitativním krámku. Kozlíkové a šantové hračky ještě máme.
For Pets - spolu s veletrhy For Kids a For Beauty - se koná i dneska. Budete-li na výstavišti, zastavte se za námi, letos v hale 7 (až na konci výstaviště 🥲). Díky

Animal's O S

1 month 2 weeks ago

Útulek z Lučan u Jablonce nad Nisou nabízí parádní společenské / svatební šaty ve prospěch opuštěných zvířat!

Animal's O S

1 month 2 weeks ago

Zítra začíná For Pets, jehož součástí je opět umisťovací výstava koček. Najdete nás tam také, včetně charitativního krámku se spoustou čerstvě našitých kozlíkových a šantových hraček. přijdete?