Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zprávy od nás

Příspěvky

Až se podzim zeptá…

4. 9. 2017

sandy4.jpg

Období prázdnin už pravidelně věnujeme důkladným a časově náročným vyšetřením těchto zvířat. Provádíme i plánované operační zákroky nebo zákroky vyžadující delší rekonvalescenci. A tak se v ordinaci ocitl Lištík, Juník, Blaženka, Pumi, Gulivera, Sandy, Pipenka, Lilák, Holeček i Alien.

 

Další koťata na lahvi

1. 9. 2017

Sotva je první sourozenecká kotěcí parta připravena k odchodu do nových domovů, je tady opět čtyřčlenná rodinka mrňat...

 

Nový domov našel Wiki

30. 8. 2017

Stříbrný mourek Wiki je opravdový krasavec. Zájemců o něj by byla spousta, kdyby nebyl plachý. Ovšem v případě Wikiho naštěstí mělo pravdu přísloví "Kdo si počká, ten se dočká."

 

Čtyři kotěcí přírůstky

31. 7. 2017

Eliška, Bastien, Pučík a Zoubek. Tři mourci a jeden černý fešák. To jsou koťata, která jsme o víkendu přijali do péče...

 

Tadeáš, bílorezavý fešák

27. 7. 2017

Cca 10mesíční kocourek je na nejlepší cestě stát se mazlíkem. Je už po kastraci a čeká na vakcinaci. 

 

Zlatuška se loučí

26. 7. 2017

Zlatuška. Kočka, která dostala jméno kvůli své zlaté povaze - mírnosti, se kterou se nechala ošetřovat.

 

Zlokočka Zdická

20. 7. 2017

Jsou kočky plaché, a jsou takové, které lidi opravdu nesnášejí. Co čeká taková zvířata v domácím depozitu útulku, zvlášť když jim je 10+ a vedle nepříjemné povahy mají také to nejobyčejnější zbarvení na světě?

 

Kocourek Maty odjel do nového domova

11. 7. 2017

O víkendu odjel do nového domova kocourek Maty. Je to klikař - v novém působišti bude mít kočičího kamaráda :-)

 

Zlatuška aneb V jakém stavu se k nám dostávají kočky

2. 7. 2017

V červenci se dostala do naší péče kočka, jejiž zdravotní stav ilustruje populární přístup "Kočku netřeba krmit, postará se o sebe sama." Seznamte se se Zlatuškou.

 

Kotěcí sezóna zahájena

11. 6. 2017

Jako každý rok se snažíme co nejvíce oddálit zahájení kotěcí sezóny. První letošní koťata jsme přijaly na žádost obecního úřadu malé středočeské obce v poslední květnový den.