Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zprávy od nás

Příspěvky

Juník se dočkal

30. 10. 2017

Rok zázraků pokračuje. Do nového domova odešel Juník, jeden z nejdéle sloužících kočičích obyvatel depozita. Odejel sice na druhý konec země, bude se nám po něm stýskat, ale přejeme jemu i jeho paničce dlouhý a pěkný společný život.

junik-na-for-pets.jpg

 

Je alergie handicap?

30. 9. 2017

Stejně jako lidé, tak i zvířata mohou trpět alergiemi. V uplynulém roce jsme v depozitu měli dvě takové kočky – Aliena a Blaženku. Najít nový domov pro zvíře s tímto handicapem je vždy tak trochu oříšek, ale nám se to, světe, div se, povedlo letos dokonce v obou případech.

                                                 alien-do-textu.jpg

 

O konci příběhu moury Twiggy

25. 9. 2017

Začalo to telefonátem o vyhublé kočce na zahradě, na kterou létají mouchy. Smrdí, bojí se k ní pustit malé dítě…, no klasika.

 

Kozlíkové potěšení

22. 9. 2017

Máme radost, když potěšíme jak kočiny, tak i jejich majitele. Dovolujeme si zveřejnit dopis pobavené paničky a pár fotek rozradostněné kočičky Ofélie. Přejeme jim hodně radosti z naší hračky.

 

Nalezený kocour z Václavic je bez nohy

20. 9. 2017

Starší černý kocour, o jehož nálezu jsme referovali před cca dvěma týdny, přišel o zadní nohu. Z předchozí věty jsem vymazala slovo "bohužel", protože Fanánkovi je bez nohy výrazně lépe. 

 

Sen snů

11. 9. 2017

 

sen-zvirat-2017---aileen-ma-rodinu.jpg

Včera jste nás mohli potkat na 12. ročníku umísťovací výstavy Sen zvířat

Umístilo se 6 z přivezených 9 svěřenců. Domov našla všechna čtyři koťátka Aileen, Bred, Charly i Dag a lumpové Alien a Kája. Zpět domů jsme vezli Matýnka, Akima a Růženku.

 

Holeček a Růženka jedou také na výstavu

9. 9. 2017

Také mourek Holeček a tříbarevka Růženka - stálice našich výstav - se zúčastní nedělního Snu zvířat. Oba by si zasloužili konečně najít nový domov. Přejeme jim, aby to tentokrát vyšlo!

 

Na Sen zvířat pojede Sandy s Jumpíkem

8. 9. 2017

Na nedělní výstavu pojede také naše mourovatá výstavní stálice Sandy spolu s černobílým kocourkem Jumpíkem, kterého si můžete pamatovat z březnové umisťovací výstavy v Praze - Řepích (ale kterého až asi nepoznáte ;-)).

 

Braník sobě 2017

7. 9. 2017

a2_plakat-3.jpg 

 

Lištík jede na Sen

7. 9. 2017

Třetím kocourkem, kterého již možná znáte, a který se vám představí na umisťovací výstavě Sen zvířat, je Lištík.

listik.jpg