Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nabídka koček

Příspěvky

Domov hledá: Moura Trojnoha (kočka, 3 roky 11 měsíců, Beroun)

9. 2. 2018

Moura Trojnoha je dnes už moc hezká mourovatá kočka, které v důsledku úrazu musela být amputována přední packa. Je přítulná a milá. Nemá příliš v oblibě ostatní kočky. Byla by nejšťastnější jako jedináček v domě se zahradou se svobodným přístupem dovnitř/ven. Odmítá být zavřená pouze doma, šplhá do výšek, loví myši. Je to zkrátka kočka samostatná a schopná, která ocení dobré krmení, pohlazení a pomazlení, teplo i pohodlí, ale především svou svobodu a možnost žít tak, jak bezpochyby žila i před úrazem. Na děti je zvyklá. A pozor, loudí od stolu a v zimě se ochotně nastěhuje i do postele :-) Teritorium: do bytu či domku s bezpečným výběhem. Zvíře je bez čipu, kastrované, očkované a odčervené. (9.2.2018)
 

Domov hledá: Mac (kocour, 2 roky 9 měsíců, Beroun)

7. 12. 2016

Bílomourek Mac pochází z Kralup nad Vltavou, kde byl nalezen spolu se sourozenci a mámou Google. Mac je dobře stavěný kocourek a bude spíše větší postavy. Stejně jako ostatní je i on zpočátku je opatrný. Má rád dobré jídlo a je čistotný. Nabízíme ho do bytu, možno i k dalšímu zvířeti. Teritorium: do bytu. Zvíře je bez čipu, nekastrované, očkované a odčervené. (7.12.2016)
 

Domov hledá: Akim (kocour, 6 let 9 měsíců, Příbram)

5. 4. 2013

Šilhavý dominantní Akim je pan kocour. Musíte počítat s tím, že není tahací, ale sám určuje, zda a kdy se nechá pochovat či pohladit. Jinak je replicas audemars piguet velice milý a hodný. K lidem a ke kočkám vstřícný, toleruje psa. Není vhodný ke kocourům. Je velký jedlík, ochotně baští jak průmyslově vyráběné kočičí krmení, tak i vařenou stravu. Jako mladý utrpěl závažná poranění, prodělal replica patek philippe několikeré operace. Rozsáhlá neosrstěná zjizvení jsou dodnes patrná na pravém boku; toto místo je dodnes citlivé na dotyk, na což je třeba brát ohled při manipulaci s ním. Akim jr naprosto čistotný, zvyklý na kočičí záchod. Teritorium: do bytu. Zvíře je bez čipu, kastrované, očkované a odčervené. (5.4.2013)